Name Class HT POS High School Grassroots Team
Isaiah Adams 2020 6'6 F Rowland Hall Salt Lake Rebels
Trevon Allfrey 2019 6'6 F Copper Hills UBC
Tayven Aloi 2019 6'4 G Cyprus
Emmanuel Andrew 2019 6'7 F Kearns
Ajak Arok 2019 6'2 G Murray UBC Select
Brox Ashby 2020 6'1 G Hillcrest UBC
Kemari Bailey 2020 6'5 F Juan Diego Exum Elite
Josiah Ballstaedt 2021 6'1 G Wasatch Academy Utah Mountain Stars
Grayson Banks 2020 6'5 F Clearfield UBC
Luke Bauer 2020 6'7 C Skyridge Salt Lake Rebels
Carter Berish 2019 6'0 G Green Canyon
Landon Brenchley 2019 6'2 G Ridgeline UBC
Tyan Brinar 2019 6'2 G Brighton
Casey Brown 2019 6'2 G Pleasant Grove Mountain Stars
Dallin Brown 2019 5'9 G Pine View
Dom Burns 2021 6'0 G Judge Memorial
Carson Caines 2021 6'2 F Salem Hills UBC
Cameron Chism 2020 6'2 G Bountiful Utah Mountain Stars
Leo Colimerio 2020 6'7 F Wasatch Academy
Leonardo Colimerio 2020 6'5 G Wasatch Academy
Brandon Congdon 2019 6'3 SF Spanish Fork
Austin Cooper 2021 5'11 G Bountiful Utah Mountain Stars
Tanner Cuff 2019 6'6 G Dixie UBC
Jermey Dowdell 2019 6'2 G Olympus UBC
Alec Duffin 2019 6'3 G Northridge
Tristian Enaruna 2019 6'6 G Wasatch Academy
Mason Falslev 2020 6'3 G Sky View Exum Elite
Kinnon Finder 2019 6'6 F Bonneville Cache Valley Elite
K.O. Fisher 2019 6'1 G Davis
Ren Fonnesbeck 2020 6'0 G Bear River
Coleman Ford 2021 5'9 G Timpview Exum Elite
Dyson Frank 2019 6'8 F Jordan UBC
Blake Freeland 2019 6'8 C Herriman
Trevor Gardner 2021 6'9 C Copper Hills UBC
Tyson Garff 2019 6'4 G Davis Utah Hard Knox
Sano Gasana 2019 6'4 G Layton ChristianAcademy A-Train
Noa Gonsalves 2021 6'0 G Lehi
Dax Gorringe 2019 5'8 G Woods Cross
Dallin Grant 2021 6'6 F Cedar City Exum Elite
Gabriel Gutierrez 2020 6'2 F Provo
Brady Hall 2019 5'11 G Mountain Crest
Dallin Hall 2020 6'3 G Fremont Exum Elite
Josh Hansen 2021 5'11 G Timpview Utah Mountain Stars
Nate Hansen 2019 6'2 F Timpview Utah Mountain Stars
Phillip Harris 2021 5'9 G Corner Canyon UBC
Baylor Harrop 2020 6'3 G Fremont Exum Elite
Truman Hendry 2021 6'5 C Farmington Utah Mountain Stars
Derek Hillam 2019 6'2 F Carbon
Jaden Holly 2021 6'4 F Salem Hills UBC
Cameron Hoppensteadt 2019 6'4 F/C Grand
Mark Huber 2020 5'10 G Bear River
Hunter Humphreys 2020 6'1 G Alta UBC
Stone Hutchings 2020 6'3 G Copper Hills UBC
Breck Jackson 2019 6'3 G Ridgeline
Josh Jackson 2020 6'4 G Lone Peak Utah Mountain Stars
Josh Jensen 2019 6'6 F Logan
Brax Jensen 2020 5'10 G Emery Salt Lake Metro
Collin Jeppson 2019 6'10 C Layton
Shem Johnson 2019 6'6 F Orem
Alex Johnson 2021 6'2 F Olympus UBC
Issac Johnson 2019 6'10 F American Fork Exum Elite
David Jones 2019 6'2 G Salem Hills
Rylan Jones 2019 6'1 G Olympus Exum Elite
Ajal Juang 2021 6'3 F Judge Memorial UBC
Isaac Kime 2019 6'0 G Bountiful
Dyson Koehler 2020 6'6 F Jordan Exum Elite
Matt Van Komen 2019 7'3 C Pleasant Grove Exum Elite
Luc Krystkowiak 2019 6'2 G Brighton Exum Elite
Ben Krystkowiak 2021 6'1 G Brighton Exum Elite
Majok Kuath 2019 6'6 F Kearns
Ethan Langston 2020 6'3 G Bingham Utah Mountain Stars
Nathaniel Lowe 2020 5'11 G Park City
Tyson Madsen 2019 6'6 F/C Box Elder
Tevita Mafileo 2021 6'5 F Jordan Exum Elite
Nate Maiava 2020 6'4 G Kearns UBC
Liki Makaui 2019 6'0 G Highland
Dante Martin 2021 6'2 F Alta Salt Lake Rebels
Cooper Mattson 2019 6'5 G Westlake Utah Mountain Stars
Mark McCurdy 2020 5'11 G Park City
Anthony McDade 2019 5'10 G Logan Cache Valley Elite
Jared McGregor 2019 6'2 G Westlake Utah Mountain Stars
Braxton Meah 2019 6'11 C LCA A-Train
Kael Mikkelson 2020 6'4 F Pleasant Grove UBC
John Mitchell 2019 6'2 G Corner Canyon
Fuad Mowlid 2021 6'0 G Judge Memorial
Andre Mulibea 2020 6'6 G/F East Exum Elite
Puka Nacua 2019 6'2 G Orem
Matt Norman 2019 6'3 G Timpanoges Salt Lake Rebels
Alex  Obradovich 2020 6'4 F Park City
Gage Park 2021 6'1 G Bingham UBC
Jared Perez 2019 6'0 G Provo
Kase Peterson 2020 6'6 F Herriman Exum Elite
Dallin Peterson 2020 6'1 G Cedar City
Samuel Phipps 2020 6'5 F Mountain Crest UBC
Jaxon Pollard 2019 6'6 G Lone Peak
Brendon Redford 2019 6'4 G Davis
Duncan Reid 2021 6'3 G Skyridge Exum Elite
Christian Rich 2019 6'2 G Highland Utah Mountain Stars
Issac Richards 2019 6'5 F Orem
Matty Rodriguez 2021 6'0 G Wasatch UBC
Lawson Roe 2019 6'1 G Juan Diego
Wyatt Roholt 2019 5'11 G Bear River
Tyrese Samuel 2019 6'8 F Wasatch Academy
Jaxon Santiago 2021 5'11 G Timpview Utah Mountain Stars
Richie Saunders 2020 6'4 G Riverton Utah Mountain Stars
Kobe Schriver 2021 5'10 G Roy UBC
Marcus Sherwood 2019 6'5 C Providence Hall
Hayden Shockley 2020 5'11 G American Leadership Academy Salt Lake Metro
Kylan Shorts 2020 5'10 G Copper Hills UBC
Benardo Da Silva 2019 6'9 F Wasatch Academy Utah Mountain Stars
Maddy Sissoko 2020 6'9 C Wasatch Academy Utah Mountain Stars
Iosefa Skipps 2020 6'2 F West
Derek Smith 2020 6'0 G Delta Salt Lake Metro
Henry Smith 2021 6'4 G Bountiful Utah Mountain Stars
Trevon Snoddy 2020 6'4 F Skyridge Salt Lake Metro
Dallin Spencer 2019 6'6 F Lehi All-Utah
Adam Spink 2021 6'1 F Park City
Preston Squire 2021 6'8 F Wasatch Academy Utah Mountain Stars
Trey Stewart 2019 6'1 G American Fork Exum Elite
Kyson Stilson 2019 6'3 F Emery
Luke Storheim 2020 5'7 G Skyline
Braxton Tanner 2020 6'2 G Maple Mountain
Mack Tarver 2019 6'1 G Judge Memorial
Treyton Tebbs 2021 5'10 G Cedar City
Rai Tiniaurii 2019 6'2 G Juan Diego
Taylor Tobler 2019 6'1 G Pine View
Gabe Toombs 2019 6'5 G Corner Canyon Utah Mountain Stars
Jordan Toscano 2021 6'0 G Bingham Exum Elite
Fousseyni Traore 2021 6'7 F Wasatch Academy Utah Mountain Stars
Luke Tueller 2019 5'11 G Bingham
Roulervee Vann 2019 5'10 G Granger
Jael Vaughn 2019 6'1 G Herriman Salt Lake Rebels
Zach Visentin 2020 6'8 F Maple Mountain UBC
Jake Wahlin 2021 6'4 F Timpview Exum Elite
Hayden Welling 2019 6'8 F Corner Canyon Utah Mountain Stars
Brigg Willard 2019 6'2 G Bountiful
Tre Williams 2019 6'4 G Wasatch Academy
Kevin Winsor 2019 6'0 G Lehi Utah Mountain Stars
Corbin Zentner 2020 5'9 G Wasatch Academy Utah Mountain Stars
Taylor Zwick 2019 6'2 G East UBC Select