Posted On: 09/5/19 7:51 PM

We will host our Ohio Top 250 Expo at Pickerington North this Saturday, Sept. 7. These players will participate:

2020

Ben Westrick | 6-7 | Ottawa Glandorf

Simon Blair | 5-11 | South Central

Brandon Gibson | 6-4 | Chaminade Julienne

Conner Maciag | 6-3 | Pickerington Central

Tahleik Walker | 6-4 | Pickerington Central

Chris Herbort | 6-2 | Beavercreek

Shammah Scott | 6-3 | Shaker Heights

Zachary Szul | 6-4 | Anthony Wayne

Chris Ringfield | 6-6 | St. Edward

Adam Chaney | 6-4 | Carrollton

Derrick Hardin | 6-2 | Worthington Christian

Edward Wright | 6-0 | Elyria Catholic

Tre Beard | 5-11 | Chillicothe

Garret White | 6-9 | Maumee

Jaidon Lipscomb | 6-3 | Dohn Prep

Deante Gray | 6-4 | Wyoming

Sebastian McClellan | 6-3 | Toledo St. Francis

Elias Palmer | 6-2 | Elyria Catholic

Carter Sterling | 6-0 | Bellefontaine

Connor Fisher | 6-3 | Mount Vernon

Nicholas Camacho | 6-2 | Olentangy Berlin

Danette Brown | 6-0 Solon

Jayden Prince | 6-1 | Scioto

Gavin Schoeneman | 6-6 | East Canton

Matt Bengel | 6-3 | Mercyhurst Prep

Clark Newland | 6-3 | Buckeye Valley

Lubna Khayhat | 5-5 | Avon

Cory Norris | 6-2 | Zanesville

Travis Easterly | 6-2 | Chaney

Trey Clemons | 6-4 | Little Miami

Tyreek Crump | 6-1 | Brush

Donovan Morris | 6-0 | Walsh

 

2021

Jalen Sullinger | 5-11 | Thomas Wortington

AJ Adams | 6-4 | Findlay

Brenton Walker | 6-7 | Canton McKinley

Chance Groce | 6-5 | Linden

Henry Raynor | 6-6 | St. Ignatius 

Josh Thorbahn | 6-5 | Ottoville

Ben Knostman | 6-4 | Tippecanoe

Frank Waganfeald | 6-8 | Oregon Clay

Isaac Settles | 6-6 | Thomas Worthington

TJ Pugh | 6-5 | Shelby

Steve Coleman | 6-5 | Rogers

Shane Garcia | 6-5 | Toledo St. John’s

Jarius Jones | 6-4 | Gahanna

Demari Martin | 6-5 | Winton Woods

Aidan Reichert | 6-4 | Jackson Center

Chris Strzempka | 6-5 | Findlay

Noah Peeples | 6-2 | Buchtel

Aidan Turner | 6-3 | Moeller

Carsten Mayes | 6-6 | Toledo St. Francis

Marcus Stewart | 6-4 | The Wellington School

Feisel Crumby | 5-11 | Toledo St. Francis

Cody Lantz | 6-3 | Shelby

Carver Myers | 6-4 | Morgan

Nolan Burney | 6-5 | Carlisle

Ethan Bell | 5-9 | River Valley

William Yontek | 6-6 | St. Ignatius

KeAndre Kindell | 5-10 | Gamble

Michael Lucarotti | 6-4 | Erie Cathedral Prep

Rob Thompson | 6-0 | Middletown

Ryan Magill | 6-3 | Fairfield

Luke Erhart | 6-5 | Kalida

Braden Grant | 6-6 | Beavercreek

Justin Lovette | 6-2 | LaSalle

Ayden Schneider | 6-4 LaSalle

Daunte Wilcott | 6-0 | Mercyhurst Prep

Ja’Len Dial | 5-11 | Ginn Academy

Elisée Grandison | 6-1| homeschool

Landon Kistler | 6-4 | Brunswick

David Gentry | 6-4 | Hudson

Rayshawn Reese | 5-7 | Mc2 STEM

Klayton Kenney | 6-0 | River Valley

Ryan Williams | 6-3 | Bloom Carroll

Will Homan | 6-1 | Dayton Christian

Ross Thompson | 6-7 | Cardinal Stritch

Jack Pinnix | 5-10 | Fairborn

Eli Scarleyy | 5-11 | Watertown

Tasos Cook | 6-1 | Westerville Central

Malik Kennedy | 6-3 | Lutheran East

Oscean Anuforo | 6-0 | Lakota West

Jayden Priddy-Powell | 5-10 | Botkins

Grant Pahl | 6-2 | Sylvania Southview

Rhett Burtch | 6-1 | Greeneview

Jahki Henderson | 6-5 | River Valley

Jayden Porter | 6-1 | Reynoldsburg

Tyler Jackson | 6-3 | Lutheran East

 

2022

Michael Bova | 6-1 | St. Edward

Rich Rolf | 6-6 | Centerville

Jerry Saunders | 6-1 | Pickerington North

Jacob Conner | 6-7 | Alter

Troy Scowden | 6-7 | Buckeye Valley

Khalil Luster | 5-5 | Lima Senior

Javan Simmons | 6-6 | Hartley

Dylan Thompson | 6-1 | Buckeye Valley

Brock Makrancy | 6-5 | Findlay

Ajay Sheldon | 6-0 | Coffman

Detric Hearst | 6-2 | Benedictine

AJ Jump | 6-6 | Southview

Ethan Smith | 5-10 | Olentangy

Michael Lechler | 5-10 | Holy Name

Luke Lyall | 6-0 | Tri-Valley

Dasan Doucet | 6-2 | Fairmont

Nathaniel Paarlberg | 6-5 | Franklin

Josh Kirby | 6-3 | Lakota East

Robert Palmer | 5-7 | Elyria Catholic

Caden Coy | 5-10 | Ottawa Hills

Brayden Miller | 6-2 | Ottawa Hills

Kobe Peck | 5-11 | Lakota East

Kamden O’Connor | 5-11 | Lebanon

Charles Anthony Johnson | 5-9 | Fairmont

London Maiden | 6-6 | Benedictine

Grant Patterson | 6-0 | Miami Valley Christian Academy

Ayden Parsons | 6-0 | Worthington Kilbourne

Jahani Jackson-Branch | 5-9 | Beechcroft

Isaiah Johnson | 5-11 | Westerville South

Michael Coyne | 6-2 | University School

 

2023

Zyaun Hutson | 5-4 | Harvest Prep